Dobré ráno, dnes je sobota 2.7.2022.
Svátek slaví Patricie, zítra Radomír.
2020 predplatne

Zpravodajství

Vykácení jednatřiceti letitých lip v České ulici v Prostějově v březnu loňského roku vzbudilo obrovské rozhořčení nejen u obyvatel žijících v této lokalitě. Nádherné stromy musely padnout kvůli rekonstrukci vodovodního řadu. Vedení města přislíbilo okamžitě náhradní výsadbu, což se také stalo. Jenže...

Značky:
Spolubydlícího z ubytovny zmlátil  tak, že skončil v nemocnici  

Zpravodajství

Zlomenina hrudní kosti i žeber, otřes mozku, zhmoždění břicha. S takovými dost vážnými zraněními skončil po napadení Petru Ursachem jeho spolubydlící z ubytovny Za Drahou. Za to rumunský gastarbeiter putoval minulé úterý 21. června před prostějovský soud. Průběh jednání se kvůli jeho vytáčkám zcela zbytečně protáhl. 

Značky:
Prostějovský zastupitel  se už se stranou usmířil 

Zpravodajství

Pikantní aféru má za sebou prostějovský zastupitel Petr Kapounek. Členka jeho domovské Pirátské strany jej obvinila ze sexuálního obtěžování. On sám celou záležitost označil za lež a hon na čarodějnice, přesto byl před krajskými volbami stažen z kandidátky, kde původně figuroval v roli lídra a měl díky tomu zcela reálnou šanci stát se krajským hejtmanem místo Josefa Suchánka. Zhruba před rokem o celé záležitosti podrobně referoval na sociálních sítích. Otázkou tehdy bylo, zda bude u Pirátů i nadále pokračovat. Po celostátním fóru nejenže ve straně neskončil, rozhodl se dokonce zakopat válečnou sekeru.

Značky:

Anketa

Jak se vám líbí dnešní dvojčíslo tištěného vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku o 72 stranách a speciální příloze BÁJEČNÉ LÉTO?
Copyright © 2004 - 2022 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.