Dobrý podvečer, dnes je středa 27.1.2021.
Svátek slaví Ingrid, zítra Otýlie.
2020 predplatne
Přišli jsme o miliony korun,  ale ztráty na příjmech města  rozhodně nebudou likvidační.

Zpravodajství

Rozjitřenou atmosféru na prostějovské radnici dokázal po svém nástupu do funkce v roce 2018 zklidnit. Vládnoucí koalice i přes uštěpačné ataky nepřejícné části z řad opozičníků funguje, svoji sílu a připravenost dokázala městská samospráva zejména při loňském nástupu koronavirové pandemie. Magistrát i nadále sbírá nejrůznější ocenění včetně uznání Nejpřívětivější úřad. Ve vzduchu však stále visí dlouhodobé problémy v čele s komplikovanou rekonstrukcí Společenského domu. Člen hnutí ANO 2011 a primátor statutárního města František Jura (na snímku) zůstává i přes neustupující obtíže způsobené infekčním onemocněním covid-19 a ekonomické ztráty na všech úrovních optimistou. „Máme za sebou těžký rok, v němž jsme přišli o mnohé. Mnozí z nás i o své blízké. Doufám, že se už brzy všichni vrátíme k normálnímu životu. Je před námi mnoho výzev a já jsem odhodlaný pomoci všem, abychom nemilou situaci ustáli,“ vzkazuje bývalý náměstek hejtmana či radní Olomouckého kraje. V křesle prvního muže prostějovské radnice se již po více jak dvou letech dostatečně zabydlel, což byla příležitost k obsáhlému interview. V něm jsme se ohlédli za rokem minulým, ale současně se podívali i na vyhlídky do letopočtu stávajícího.

Značky:
Na „zapomenuté“ skluzavce  si POŘEZALA RUKU!

Zpravodajství

Na tohle se jaksi pozapomnělo. U hospody v Runářově před více jak třemi lety vyrostlo nové dětské hřiště. Kromě něj je tu však ještě jedno, které se nachází v kopci u lesíka ve směru na tzv. posádku u Skřípova. Dle místních je v hrozném stavu, konická radnice po upozornění slíbila, že dávno vysloužilé a nebezpečné herní prvky nechá odstranit.  

Značky: ,
Dvořák vyhrožoval smrtí,  dostal dalších osm měsíců

Zpravodajství

Dušan Dvořák na jaře už nezaseje. Konopný guru z Ospělova byl zhruba před rokem odsouzen ke třem letům vězení za nelegální pěstování konopí ve velkém. Tomu se přitom beztrestně věnoval dlouhých deset let. Následně mu soud přidal stejnou dobu, a to za další z celé řady jeho sklizní. Jako poslední mu k tomu nedávno přibylo dalších osm měsíců. Tentokrát to bylo za nevybíravé vyhrožování zejména prostějovským soudcům, ale i dalším členům justice. „Mám vás nechat umlátit palicí?“ psal mimo mnoha jiného Dušan Dvořák, kterého s plnou vahou dohnaly všechny STÍNY jeho MINULOSTI.

Anketa

Jak se stavíte k očkování proti COVID-19?
Copyright © 2004 - 2021 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.