Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 1.12.2022.
Svátek slaví Iva, zítra Blanka.
2020 predplatne
facebook twitter youtube instagram
Účastníky akce „Sportovní hvězdy dětem“ pozdravil primátor František Jura

Ostatní

Oblíbená sportovně společenská událost „Sportovní hvězdy dětem“ dnes (28. 11. 2022) proběhla v Národním sportovním centru v Prostějově.

Jejím cílem je motivovat děti ke sportu. Atraktivní soutěže a setkání v adventním čase, v atmosféře blížících se Vánoc, bylo proto pro všechny zúčastněné děti ze základních škol a dětských domovů z Prostějova nevšedním zážitkem. Událost zahájil Miroslav Černošek jednatel TK PLUS s.r.o. spolu s primátorem města Prostějova Františkem Jurou. 

Značky:
Mladá golfistka Veronika Černá se stále zlepšuje

Ostatní

Už přede dvěma lety Večerník podrobně informoval o tom, že Prostějov má výbornou mládežnickou golfistku. A na tomto faktu se od té doby pranic nezměnilo. Veronika Černá je o dva roky starší, letos nastupovala mezi žákyněmi ve věkové kategorii U14 a nadále patří k nejlepším v České republice!

Značky: ,
Pavel Kremla ze Skalky obhájil triumf na Author  Cupu horských kol v Bedřichově mezi muži 60+!

Ostatní

Před rokem prožil vášnivý cyklista Pavel Kremla ze Skalky na Prostějovsku obrovskou radost, když poprvé v životě vyhrál ve své věkové kategorii populární závod na horských kolech ČT Author Cup v Jizerských Horách. Letos velký úspěch zopakoval obhajobou prvenství mezi muži nad šedesát let!

Značky: ,
Dukla Prostějov kralovala parašutistickému MČR,  mezi muži vyhrál kombinaci nestárnoucí Gečnuk

Ostatní

Jednou z posledních závodních akcí parašutistů Armádního sportovního oddílu Dukla Prostějov v letošní sezóně bylo mistrovství republiky 2022 v klasických disciplínách.

Národní šampionát hostil Jindřichův Hradec, kde účastníci ve zkráceném programu absolvovali dvě kola individuální akrobacie a šest kol přesnosti přistání.

Prostějovští borci obsadili přední příčky ve všech kategoriích. Soutěž družstev ovládl tým Dukly B, který ve vzájemném souboji dokázal porazit Duklu A a odsunout ji na druhé místo.

Značky:

Anketa

Kdo byl podle vás nejlepším hráčem prostějovského eskáčka v podzimní části F:NL?
Copyright © 2004 - 2022 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.