Dobré odpoledne, dnes je pondělí 23.5.2022.
Svátek slaví Vladimír, zítra Jana.
2020 predplatne
images/fotobanka/sport/nohejbal/2022/13_nohejbal.jpg

Nohejbal

S vysokými ambicemi jdou nohejbalisté TJ Sokol I Prostějov do nového ročníku druhé nejvyšší tuzemské soutěže v dospělé kategorii. Pro aktuální sezónu 1. ligy družstev mužů ČR 2022 se jim podařilo zajímavě posílit hráčský kádr z loňska. A pokud vše půjde podle představ, mohli by se směle zařadit mezi spolufavority minimálně na medailové umístění.

Od roku 2023 ČNS plánuje REORGANIZACI nohejbalových  ligových soutěží a souběžný vznik EVROPSKÉ LIGY MUŽŮ

Nohejbal

Aktuální nohejbalová sezóna 2022 by měla být po dvou předchozích covidově okleštěných první, která proběhne v normálním plnohodnotném režimu všech českých soutěží. Zároveň však půjde s velkou pravděpodobností o poslední rok, v němž budou mít ligy mužských družstev ČR současnou standardní podobu. Od příští sezóny 2023 totiž Český nohejbalový svaz plánuje reorganizaci, která by přinesla hotovou soutěžní revoluci!

Prostějovští nohejbalisté vstoupí do první ligy zkraje dubna s hodně vysokými ambicemi

Nohejbal

Už jen za měsíc a kousek odstartuje nohejbalistům TJ Sokol I Prostějov nový ročník 1. ligy družstev mužů ČR 2022. Ve druhé nejvyšší týmové soutěži tuzemska působí téměř jednu celou dekádu, jejich dosud největším úspěchem byl zisk bronzu za třetí příčku. Letos po hráčském posílení však budou pomýšlet ještě výš.

Anketa

Finále soutěže O NEJLEPŠÍ TABLO PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku 2022
Copyright © 2004 - 2022 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.