Dobré ráno, dnes je sobota 2.7.2022.
Svátek slaví Patricie, zítra Radomír.
2020 predplatne
Víceúčelová hala-ZS prochází největší změnou v jeho historii

Lední hokej

Velmi čilý pracovní ruch je nyní patrný uvnitř i zvnějšku zimního stadionu v Prostějově, který byl před lety nazván jako Víceúčelová hala. Právě v těchto dnech je v plném proudu rozsáhlá rekonstrukce „zimáku“, kdy dochází k výměně bočních prosklených kopilitů haly, rekonstrukci tribun spojené s výměnou sedaček a rovněž k opravě dalších šaten.

Značky:
Jak si vedly mládežnické celky SK Prostějov 1913?

Lední hokej

Jak už Večerník již čtyřikrát připomněl, na mládežnických ledových kolbištích je nějaký ten pátek hotovo a dobojováno, což je příležitostí pro hodnocení a ohlédnutí se za soutěžním ročníkem 2021/2022. Talentované naděje se v letošním roce po dvou letech útrap dočkaly kompletní sezóny, což je jen a jen dobře. Po jejím skončení následovaly ještě přátelské turnaje, které si vyzkoušely všechny kategorie na domácím i hostujícím ledě. Poté přišel čas na zaslouženou pauzu jak pro hráče, tak trenéry, nyní už je v plném běhu letní příprava. Na stránkách Večerníku mezitím pokračujeme v již zmíněném sumáři.

Anketa

Jak se vám líbí dnešní dvojčíslo tištěného vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku o 72 stranách a speciální příloze BÁJEČNÉ LÉTO?
Copyright © 2004 - 2022 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.