Dobré dopoledne, dnes je pátek 16.4.2021.
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
2020 predplatne
Škatulata začala. Jestřábi sčítají zejména odchody

Lední hokej

Před třemi týdny se pro Jestřáby uzavřela hokejová sezóna. A jelikož pomalu končí týmy v extraligovém i prvoligovém play-off, začínají se objevovat první přesuny. Týkají se přitom i prostějovských Jestřábů. Zatím však jejich fanoušky potěšit nemohly. Jestřábi totiž už zaznamenali čtyři odchody a další jsou na cestě. Nejedná se přitom o hráče na hraně sestavy, ale často o opory, které v minulé sezóně patřily k pilířům týmu...

Jestřáb Lukáš Žálčík nastoupil za pražskou Spartu v Olomouci, hrál i Petr Mrázek v dresu Komety Brno

Lední hokej

Prostějovský hokejista Lukáš Žálčík se stal součástí čtvrtfinále Generali Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy mužů ČR 2020/21. Sparta Praha si třicetiletého útočníka stáhla do svého kádru na střídavé starty z LHK Jestřábi a pro třetí duel série s Olomoucí ho zařadila i do základní sestavy místo ostříleného Lukáše Pecha, který na Hanou neodcestoval z rodinných důvodů.

Sezóna LHK se rozvíjela dobře, ale vyzněla do ztracena

Lední hokej

Naprosto mimořádná byla kvůli hygienickým opatřením proti šíření koronaviru sezóna 2020/21, takovou sportovci v novodobé historii ještě nezažili. Ti profesionální mohli být alespoň rádi, že na rozdíl od všech ostatních včetně mládeže mohli vůbec trénovat i hrát zápasy. To se týkalo rovněž hokejistů LHK Jestřábi Prostějov v Chance lize mužů ČR, kde po loňském propadáku zanechali tentokrát o něco lepší dojem.

Značky: ,

Anketa

Jak vás postihla rekonstrukce Vrahovické ulice?
Copyright © 2004 - 2021 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.