Dobré ráno, dnes je sobota 2.7.2022.
Svátek slaví Patricie, zítra Radomír.
2020 predplatne
Určické oslavy: Pohoda, slunce a FOTBAL

Fotbal
Fotogalerie

Krásného věku se „dožily“ fotbalové Určice. S malým předstihem oslavily v sobotu své 90leté výročí. Právě před takovou dobou vznikl první oficiální fotbalový klub nesoucí určické jméno. Za tu dobu uběhlo mnoho vody. Určice potkaly velké vzestupy i pády, dokonce několikanásobné. Nicméně oslavy byly – jak se shodli mnozí účastníci, zdařilé. A pády? Možná, ale pouze na hřišti…

Značky:
fotbal extra – 29. díl: Ohlédnutí za uplynulou fotbalovou sezónou 2021/2022

Fotbal

Také poslední předprázdninové vydání nabízí seriál FOTBAL EXTRA, který pravidelně přinášíme na stránkách PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, a to tentokrát hned několik dalších dílů. Zatímco předminule jsme vám servírovali dvojitou podobu, minule rovnou kvarteto tematicky samostatných klání, dnes pokračujeme ve stejném duchu a fotbalová ohlédnutí najdete hned na čtyřech místech tohoto dvojčísla. Co všechno si můžete přečíst?

Značky:
Stop stav? Jak probíhá budování týmu?

Fotbal

Už téměř dva týdny letní přípravy před startem nového ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY 2022/2023 mají za sebou hráči 1.SK Prostějov. K týmu se přidala celá řada nových hráčů. Spojuje je jedna věc, a to nízký věk. Nejstaršímu nově příchozímu je 25 let. Řada z mladíků má dokonce kolem dvaceti. Nově skládaný tým má už za sebou i první zápas. V premiéře pod staronovým koučem Šustrem porazil Prostějov slovenskou Dubnicu. Stalo se tak navíc po jednoznačném průběhu.

Značky:
Brodek se dočkal poháru!

Fotbal
Fotogalerie

V rámci posledního kola Přeboru OFS Prostějov došlo na tradiční regionální souboj mezi Brodkem u Prostějova a Dobromilicemi, které spolu svedly nespočet vyrovnaných bitev. V posledním vzájemném měření před odchodem domácího celku do krajské soutěže byl ale výsledek jednoznačný. Torzo hostujících hráčů v úmorném vedru sice dělalo domácím problémy v jinak poklidném zápasovém tempu, ale branky dokázali vstřelit jen hráči Brodku. Už jasný okresní přeborník se tak se sezónou rozloučil s bilancí jediné porážky v základní hrací době a oslavy postupu do I.B třídy Olomouckého KFS mohly propuknout ve velkém.

 

Anketa

Jak se vám líbí dnešní dvojčíslo tištěného vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku o 72 stranách a speciální příloze BÁJEČNÉ LÉTO?
Copyright © 2004 - 2022 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.