Příjemnou noc, dnes je čtvrtek 1.12.2022.
Svátek slaví Iva, zítra Blanka.
2020 predplatne
facebook twitter youtube instagram
Zvládnout odvetu proti Klagenfurtu!

Volejbal

Slibně nakročeno mají volejbalistky VK Prostějov do druhého dějství evropského Challenge Cupu žen 2022/2023. V úvodním střetnutí 1. kola vyhrály na palubovce ATSC Kelag Klagenfurt 3:1 a očekávaný postup budou potvrzovat v domácí odvetě, která je na programu ve čtvrtek 1. prosince od 17.00 hodin, a tentokrát v hale Sportcentra DDM (Olympijská ulice).

Účastníky akce „Sportovní hvězdy dětem“ pozdravil primátor František Jura

Ostatní

Oblíbená sportovně společenská událost „Sportovní hvězdy dětem“ dnes (28. 11. 2022) proběhla v Národním sportovním centru v Prostějově.

Jejím cílem je motivovat děti ke sportu. Atraktivní soutěže a setkání v adventním čase, v atmosféře blížících se Vánoc, bylo proto pro všechny zúčastněné děti ze základních škol a dětských domovů z Prostějova nevšedním zážitkem. Událost zahájil Miroslav Černošek jednatel TK PLUS s.r.o. spolu s primátorem města Prostějova Františkem Jurou. 

Značky:
Mladá golfistka Veronika Černá se stále zlepšuje

Ostatní

Už přede dvěma lety Večerník podrobně informoval o tom, že Prostějov má výbornou mládežnickou golfistku. A na tomto faktu se od té doby pranic nezměnilo. Veronika Černá je o dva roky starší, letos nastupovala mezi žákyněmi ve věkové kategorii U14 a nadále patří k nejlepším v České republice!

Značky: ,

Anketa

Kdo byl podle vás nejlepším hráčem prostějovského eskáčka v podzimní části F:NL?
Copyright © 2004 - 2022 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.