Dobré ráno, dnes je sobota 2.7.2022.
Svátek slaví Patricie, zítra Radomír.
2020 predplatne
Určické oslavy: Pohoda, slunce a FOTBAL

Fotbal
Fotogalerie

Krásného věku se „dožily“ fotbalové Určice. S malým předstihem oslavily v sobotu své 90leté výročí. Právě před takovou dobou vznikl první oficiální fotbalový klub nesoucí určické jméno. Za tu dobu uběhlo mnoho vody. Určice potkaly velké vzestupy i pády, dokonce několikanásobné. Nicméně oslavy byly – jak se shodli mnozí účastníci, zdařilé. A pády? Možná, ale pouze na hřišti…

Značky:
Víceúčelová hala-ZS prochází největší změnou v jeho historii

Lední hokej

Velmi čilý pracovní ruch je nyní patrný uvnitř i zvnějšku zimního stadionu v Prostějově, který byl před lety nazván jako Víceúčelová hala. Právě v těchto dnech je v plném proudu rozsáhlá rekonstrukce „zimáku“, kdy dochází k výměně bočních prosklených kopilitů haly, rekonstrukci tribun spojené s výměnou sedaček a rovněž k opravě dalších šaten.

Značky:
fotbal extra – 29. díl: Ohlédnutí za uplynulou fotbalovou sezónou 2021/2022

Fotbal

Také poslední předprázdninové vydání nabízí seriál FOTBAL EXTRA, který pravidelně přinášíme na stránkách PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku, a to tentokrát hned několik dalších dílů. Zatímco předminule jsme vám servírovali dvojitou podobu, minule rovnou kvarteto tematicky samostatných klání, dnes pokračujeme ve stejném duchu a fotbalová ohlédnutí najdete hned na čtyřech místech tohoto dvojčísla. Co všechno si můžete přečíst?

Značky:

Anketa

Jak se vám líbí dnešní dvojčíslo tištěného vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku o 72 stranách a speciální příloze BÁJEČNÉ LÉTO?
Copyright © 2004 - 2022 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.