Dobré ráno, dnes je sobota 2.7.2022.
Svátek slaví Patricie, zítra Radomír.
2020 predplatne
Triumf v 11. ročníku Her bez hranic míří do jižních Čech

Společnost
Fotogalerie
Video

T Tradiční akce v rámci mikroregionu Předina se ve svém jedenáctém ročníku vrátila po šesti letech do Otaslavic. Pořádající obec si pro desítku soutěžících obcí připravila čtyři velmi zajímavé soutěžní disciplíny a ve dvou z nich využila i přírodního biotopu. Bohatý odpolední program tak pobavil nejen účastníky, ale také fanoušky z obcí, kteří se snažili své favority povzbudit k co nejlepším výkonům. Především si ale všichni užili řadu vtipných momentů. Letošní klání se tak zapíše do dějin jako jeden z nejvydařenějších.

Michaela Gombalová v červnovém díle PROMĚNA IMAGE prokoukla a změnila se k nepoznání

Společnost
Video

V roce takřka samých dvojek protkaných jednou nulou jsme se s projektem PROMĚNA IMAGE propracovali už k jeho polovině. Červnový díl byl v celkovém součtu již košaté historie od dubna 2015 jedenasedmdesátý. A i tentokrát šlo o výjimečné klání... Poslední PROMĚNA IMAGE před letními prázdninami rozjasnila nejedny oči a úsměv. Stejně tak tomu ale bylo i u předchozích sedmdesáti změn vizáže, které pro vás jako jediné periodikum v celém regionu – ne-li dokonce kraji – činíme s radostí již sedmým rokem.

Značky:

Anketa

Jak se vám líbí dnešní dvojčíslo tištěného vydání PROSTĚJOVSKÉHO Večerníku o 72 stranách a speciální příloze BÁJEČNÉ LÉTO?
Copyright © 2004 - 2022 Prostějovský Večerník (Haná Press s.r.o.). Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil: Joomla weby.